Osiedle Rodzinne - Gorzów Wielkopolski
ul. Warszawska

Mieszkania w stanie developerskim w nowym budynku na Osiedlu Rodzinnym przy ul. Warszawskiej.

osiedle rodzinne gorzow

Porzuć myśli o mieszkaniu w blokowisku na obrzeżach miasta i zamieszkaj w wyjątkowym miejscu w śródmieściu na Osiedlu Rodzinnym przy ulicy Warszawskiej!

Bachalski Development przygotował ofertę, która zmieniła standardy w Gorzowie Wielkopolskim. I bądź pewny, że podobna okazja w naszym mieście nie pojawi się tak szybko, bo Osiedle Rodzinne jest jedyne w swoim rodzaju, zarówno pod względem lokalizacji, architektury i wykonania! Pospiesz się – do sprzedaży pozostało kilkanaście mieszkań.


Najlepsza lokalizacja w Gorzowie Wielkopolskim.

Wyobraź sobie, że od Bulwaru Nadwarciańskiego dzieli Cię zaledwie 15 minut pieszo, czyli mieszkasz właściwie w ścisłym centrum. Jednocześnie Twoje okna wychodzą na dolinę Warty, o których walorach wiedzą nie tylko gorzowianie, ale i turyści. Masz na wyciągnięcie ręki przestrzeń do joggingu, spacerów, czy rowerowych wycieczek. Zastanawiasz się, czy teren, na którym położona jest nieruchomość, jest wystarczająco zabezpieczony przed wodami gruntowymi? Nie martw się, budynek posadowiono na prawie 200 zbrojonych palach betonowych, a także wykonano profesjonalny drenaż, odprowadzający nadmiar wód.

Jednak świetna lokalizacja osiedla to nie jedyny atut inwestycji. Choć sam fakt, że nie będziesz mieszkać na blokowisku na obrzeżach miasta, wydaje się wystarczającym powodem, żeby podjąć decyzję już teraz. Wstrzymaj się, bo to dopiero początek kompleksowej wizji, którą wcielił w życie deweloper!

osiedle rodzinne gorzow

Osiedle Rodzinne wyróżnia się także nietuzinkową architekturą.

To dwa czterokondygnacyjne budynki, połączone wspólną halą garażową w podziemiach. Nieruchomość została zaprojektowana w wysokim poszanowaniu funkcjonalności i ludzkich potrzeb. Można ją określić jako idealną tzw. sypialnię dla rodzin. Ale nie tylko, ponieważ w budynkach znajdują się mieszkania skrojone na miarę dążeń współczesnych singli, którzy cenią sobie coraz bardziej poszukiwaną w miejskim zgiełku wspólnotowość.

osiedle rodzinne gorzow

Aranżacja wnętrz przestrzeni wspólnych.

O aranżację wnętrz przestrzeni wspólnych i wykończenia detali zadbała firma „Skyproject”, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy nad realizacjami obiektów mieszkaniowych, usługowych i użyteczności publicznej. Ponownie deweloper postawił na jakość. Powstała forma zaspokajająca odmienne gusty, łącząca w sobie trwałość wykonania oraz elegancję. Do wykończenia użyto ponadczasowego granitu. Kamienne posadzki, cokoły i elementy ozdobne klasycznie współgrają z kolorami ścian, jednocześnie kontrastując z balustradami, drzwiami i oprawami oświetleniowymi.

Imponująco prezentuje się parter. Naturalny podświetlony kamień i główne wejście harmonizują z wnętrzem, a elementy zdobnicze, czyli zastosowane lustra, wkute w ścianę cokoliki i odpowiednie oświetlenie, sprawiają, że efekt jest po prostu powalający.

osiedle rodzinne gorzow

Bezpieczeństwo - pełny monitoring obiektów.

O roztropności inwestora świadczy również system zabezpieczeń nieruchomości. Pełny monitoring obiektów gwarantuje osiem kamer wysokiej rozdzielczości, pracujących także w trybie nocnym. Jednocześnie, posiadając klucz dostępu, Ty i Twoi bliscy macie opcję podglądu przez internet na żywo. Co ważne, obraz z kamer jest rejestrowany, dając możliwość przesyłu obrazu online do centrum monitoringu. Dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniu istnieje możliwość wysyłania grup interwencyjnych w nagłych wypadkach.

osiedle rodzinne gorzow

Osiedle Rodzinne nie czeka.

Z każdym dniem coraz mniej mieszkań w stanie deweloperskim pozostaje do Twojego wyboru. Kilkanaście proponowanych lokali ma powierzchnię od 49 do prawie 90 m2. Na ostatniej kondygnacji mieszkania są połączone z indywidualnymi poddaszami, znacznie powiększającymi powierzchnię do zagospodarowania. Dla chcących powiększyć przestrzeń życiową, istnieje możliwość łączenia apartamentów w poziomie. Obszerne balkony, o których walorach wspominaliśmy powyżej, gwarantują optyczne poszerzenie mieszkania, zwłaszcza że zastosowano szerokie dwuskrzydłowe drzwi balkonowe. Jednocześnie zlokalizowane tuż obok gorzowskich błoni osiedle harmonizuje z otaczającą naturą – otwierasz balkon, czujesz powiew świeżego powietrza, słyszysz śpiew ptaków. Nie pozostaje nic innego, jak usiąść przy stoliku i delektować się przyrodą przy kawie, bądź lampce wina.


Miejsca parkingowe.

Czasochłonne poszukiwanie miejsca parkingowego wokół osiedla przestaje być zmorą i źródłem frustracji kierowcy, ponieważ w gustownie wykończonych granitem podziemiach znajduje się dwupoziomowa hala garażowa ze stanowiskami postojowymi w niewygórowanej cenie – 19.000 zł za miejsce pojedyncze lub 26.000 zł za podwójne. W budynku zainstalowano szybkobieżną windę hydrauliczną, która podwyższa komfort dostępu z hali na poziom parteru oraz wpływa na akustykę klatki schodowej i mieszkań. Dzięki inwestycji w wysokiej jakości windę włoskiej marki do Twojego mieszkania nie będą docierać szumy, które niejednokrotnie wydają urządzenia w innych budynkach.

osiedle rodzinne gorzow

Oddane do użytkowania w czwartym kwartale 2013 roku Osiedle Rodzinne to 160 mieszkań, z których pozostało zaledwie kilkanaście do sprzedaży. Nie zwlekaj! Już teraz możesz wybrać lokal w stanie deweloperskim.

We wszystkich mieszkaniach ściany pokryte gładzią gipsową położoną na tynku gipsowym. Ściany wystarczy już tylko pomalować! Na podłodze wylano posadzkę betonową, gotową do położenia np. paneli. Instalacja elektryczna jest kompletna wraz z osprzętem. Mieszkania wyposażono w grzejniki, podłączone do PEC – sieci miejskiej. W lokalu znajdują się ścianki działowe, a wejście chronione jest drzwiami antywłamaniowymi.

Przypominamy, że każdy lokal ma gwarantowane miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej w niewygórowanej cenie 19.000 zł za miejsce pojedyncze i 26.000 zł za podwójne.

Skorzystaj z MDM i zamieszkaj w unikalnym i wyjątkowym miejscu.