Skuteczny marketing

Przyspieszamy sprzedaż nieruchomości za możliwie najwyższa cenę.

marketing

Gwarantujemy profesjonalną reklamę Twojej nieruchomości wykonaną przez nasze biuro nieruchomości. Doskonale wiemy, że nic nie zastąpi reklamy prowadzonej w Internecie i tam prowadzona jest główna reklama ofert. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do Internetu.

Wiemy z doświadczenia, że część klientów (przeważnie starsi ludzie), szukając nieruchomości, nie korzysta z Internetu. Między innymi do takich ludzi jest skierowana nasza reklama dostępna w kolorowych gazetach, gablotach z ofertami nieruchomości oraz na banerach i tablicach reklamowych na budynkach.

Reklamujemy oferty w bezpłatnym miesięczniku budowlano – mieszkaniowym „Twój dom”, który nadal cieszy się dużym powodzeniem wśród szukających mieszkania, domu lub działki.

Wielu klientów, którzy kupili nieruchomość za pośrednictwem naszego biura, dotarło do nas również dzięki naszym gablotom w Centrum Handlowym Askana. Oferty prezentowane są również w największym konsorcjum biur nieruchomości w Gorzowie – SWO Partner.

Kompletna reklama prowadzona przez nasze biuro nieruchomości zwiększa szansę szybszej i korzystniejszej sprzedaży Twojego mieszkania lub domu.


kredyty gorzow
prezentacja oferty w najważniejszych portalach nieruchomościowych
kredyty gorzow
prezentacja oferty w największym konsorcjum biur nieruchomości w Gorzowie
kredyty gorzow
prezentacja oferty w witrynie naszego lokalu
kredyty gorzow
baner reklamowy na budynku

Nie trać czasu – skontaktuj się ze specjalistą z naszego biura.

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński
pośrednik nieruchomości
nr licencji 9848
rzeczoznawca majątkowy
nr uprawnień 3762
inżynier budownictwa
nr uprawnień LBS/0026/OWOK/07