Rzeczoznawca majątkowy

Przyspieszamy sprzedaż nieruchomości za możliwie najwyższa cenę.

rzeczoznawca majątkowy

Podejmując współpracę z naszym biurem, mają Państwo gwarancję profesjonalnego określenia ceny ofertowej nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego z naszego biura. Doskonała znajomość lokalnego rynku i cen transakcyjnych nieruchomości to jedna z głównych wizytówek naszego biura.

Znając wartość rynkową nieruchomości, nie zrobią Państwo prezentu kupującemu, sprzedając ją poniżej jej wartości. Nie odrzucą Państwo również korzystnej propozycji kupującego, czekając na wyższą cenę, której być może już nikt nie zaproponuje. Znajomość tej wartości to więcej niż połowa sukcesu przy sprzedaży nieruchomości za najwyższą możliwą do uzyskania cenę!

Prawidłową cenę ofertową swojej nieruchomości ustalą Państwo, spotykając się z rzeczoznawcą majątkowym z naszego biura. U nas nie płaci się za nic z góry. Wynagrodzenie za pomoc w określeniu ceny ofertowej nieruchomości i pomoc w jej sprzedaży jest pobierane tylko w przypadku zbycia nieruchomości za cenę, która Państwa satysfakcjonuje.

Prawidłowo określona cena ofertowa przez rzeczoznawcę majątkowego z naszego biura, pozwoli uzyskać wyższą cenę sprzedaży Twojej nieruchomości.uprawnienia rzeczoznawcy Piotr Zieliński

Nie trać czasu – skontaktuj się ze specjalistą z naszego biura.

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński
pośrednik nieruchomości
nr licencji 9848
rzeczoznawca majątkowy
nr uprawnień 3762
inżynier budownictwa
nr uprawnień LBS/0026/OWOK/07